середа, 8 лютого 2012 р.

Декор футболки

От люблю я людей в котрих руці з правильного місця ростуть. Якось в часи поголовного фанатизму від доктора Хауса я вирішила замовити футболку з цим персонажем у  своєї коліжанки (і прекрасного фотографа) Тетяни. Вона власноруч зробила трафарет і намалювала сріблястим акрилом класний портрет. Футболка вийшла суперова і, як на мене, розмальовування - чудовий спосіб вдосконалити будь-яку звичайну футболку. Кілька ідей для всіх охочих створити власний шедевр.
МК з декору ботільйонівВсе частіше стикаюсь з тим, що взуття пропоноване вітчизняними магазинами чи ринками доволі типове  і одноманітне. Часом хочеться викупити щось неординарне і знати, що в такому ж не буде лазити пів міста модниць, проте таке взуття зазвичай коштує надто дорого. Виходи з цієї ситуації існують - можна замовляти щось цікаве в Інтернеті (правда є ризик помилитись з розміром); можна купити на секонді (правда такі покупки визнають не всі), а можна створити власноруч і неповторність виробу - гарантована.
   У цьому випадку надивившись цікавих варіацій декору взуття модних марок я «відтюнінгувала» власні ботільйони. Все задоволення вартувало мені 23 гривні (за фурнітуру), два зламані нігті і 40 хвилин часу.
Отож щоб таке чудо «зварганити» потрібні:
1. старі або набридлі ботільйони/чоботи/черевики/балетки
2. фурнітура
3. круглогубці
4. метр чи лінійка