вівторок, 14 лютого 2012 р.

Глем-рокГлем-рок (Glam rock, також іноді glitter rock, від англ. glamour — чарівність, блиск, розкіш) — явище у рок-музичній культурі, яке характеризується особливо розкішним і блискучим оформленням рок-концертів, яскравістю, екзотичними костюмами, рясним використанням макіяжу тощо. Напрямок виник у Великобританії на початку 1970-х років і мав значну популярність упродовж десятиліття. Пишнота стала невід'ємною рисою глем-року. Навіть серйозні рок-музиканти дотримувалися цієї тенденції.
Характерні риси - ланцюги, блискавки, черепи, шипи, пайєтки, лакована шкіра, стрази, металеві деталі, косуха. 

Макіяж яскравий-блідий тон, акцент - на очі (димчаті тіні, багато туші і трохи блиску на верхній повіці), губи червоні або природні матові.


В модних тенденціях літнього сезону стиль гламурний рок займає своє почесне місце. Це чудовий спосіб урізноманітнити гардероб та підкреслити власну оригінальність та неординарність. Завдяки поєднанню різноманітних фасонів, фактур та кольорів цей стиль стає більш жіночним та сексуальним не зважаючи на присутність в ньому елементів характерних тільки чоловічому стилю.
Стиль глем-рок прекрасно підійде як юним модницям так і дорослим.
 В такому вбранні можна з’явитись на урочистих церемоніях, вечірках і в той же час деякі елементи рок стилю ідеально підійдуть для доповнення строгого ділового дрес-коду.

Бантики з волосся + МК


В дитинстві кожна з нас, маленьких таткових, маминих, бабусиних чи дідусевих принцес носили бантики на волоссі. Я особисто добре пригадую як на моє досить коротке і м'яке дитяче волоссячко чіпали кольорові резинки, а на них в'язали величезний білий гофрований бант. Відчуття було надзвичайне-ніби корону на собі носиш. Відразу хтілось випрямити спину та задерти носа))))
Проте прогрес не стоїть на місці і кмітливі перукарі придумали в'язати бантики з волосся.


 Ще від першої фотографії Lady Gaga з бантиком з волосся мені хотілось спробувати зробити схожу зачіску.  І я зробила) Вперше-методом наукового тика на випускний своїй улюбленій клієнтці і коліжанці Надійці. Результат нам обом дуже сподобався - стильно, просто і вишукано.Ось готовий образ:Вдруге ми повторили схожу зачіску на її ж День народження. Цей бантик вийшов ще цікавіший.Готовий образ:

Ну і наприкінці кілька варіацій МК бантиків з волосся: