четвер, 13 грудня 2012 р.

Мої чудесні наречені.

   Весілля є одною з найщасливіших та найприємніших подій у житті кожної жінки. Складні, виснажливі, але такі фатастичні клопоти з підготовкою свята. Визначення часу та місця проведення весілля, узгодження списку гостей, розсилання запрошень, пошук ідеальної сукні і вельону, кастинг дружок, підбір зачіски та макіяжу…

  Останні 4 роки мені щастить долучитись до цих незабутніх миттєвостей  як перукар та візажист . Здебільшого моїми «клієнтками» стають подруги, коліжанки, знайомі, близькі і далекі родичі, друзі друзів...

   За час моєї роботи, я виробила такі собі неписані правила, які й є моєю «візитівкою»
- спершу зустрітись в тихій, спокійній атмосфері, обговорити обрану сукню, фату та інші аксесуари (а ще краще побачити на живо чи, бодай, на знимках).
- послухати яким саме зачіскам надає перевагу наречена, переглянути схожі варіанти в Інтернеті чи власних «архівах».
- обговорити доцільність, міцність і адаптацію кожної вибраної зачіски враховуючи структуру, довжину та колір волосся, форму обличчя та гармонійність її до сукні.
- вибрати конкретні варіанти, які ми будемо створювати.
Дуже добре коли наречена має при собі  вельон та прикраси, які мають довершувати зачіску (діадема, віночок, квітка, декоративний гребінець, капелюшок, заколка, гринадлі тошо), адже тоді є можливість побачити найбільш чіткий кінцевий результат.
- створення 5 готових зачісок підряд (як показує практика - це оптимальне число для вибору зачіски), та знимкування кожної з них  в різних ракурсах.
- скидання на диск, флешку чи пошту нареченої фотографій для обговорення з мамою, тіткою, бабусею, подругами, нареченим для винесення остаточного рішення.
 Приблизно так виглядає процес створення «пробної зачіски». З макіяжем справа трохи простіша: пробний або не робиться взагалі, або робиться 1 варіант за бажанням нареченої і варіюється в процесі.

Потім, за 3-5 днів наречена повідомляє, яку зачіску вибрала і наступного разу ми бачимось вже на весіллі)))

  Насправді я обожнюю ранки перед весіллям. Наречена сонна, схвильована і щаслива не знаходить собі місця, вся родина льотає по хаті і завершує останні приготування, дружки допивають каву, роблять браму, прикрашають машини, мама нареченої намагається всіх нагодувати і серед цього милого і чудесного святкового хаосу ми робимо зачіску та макіяж. Зазвичай вельон чіпається в самому кінці (щоб не мнувся і не заважав у процесі), і це особливі спогади, бо наречена в той момент стає справді особливою і трішки неземною, мама і бабуся витирають сльози… а мені час додому.

Ну і нарешті знимки моїх чарівних дівчат:

Іринка
Мирослава
 Оля
 Марія

  Оленка Іра

 Мар"янаНаталя

  
Настя

 Юля
Оленка Іра
Соломія


 Христя


 Юля


Цікаво буде почути Вашу думку.

Немає коментарів:

Дописати коментар